ניתוח פעילויות בנייד

הבנת האתרים, היישומים והמודעות שלך לנייד והאופן שבו הם מניבים לך תוצאות עסקיות נעשית מיום ליום חשובה יותר. Google Analytics מאפשר לך למדוד אתרים ויישומים לנייד וכן ביקורים מניידים מבוססי-אינטרנט, כולל טלפונים וטאבלטים בסיסיים ומתקדמים כאחד. אנו עוזרים למשווקים להצליח בכל סוגי המסכים והמכשירים באמצעות תובנות המאפשרות להם לשמור על רלוונטיות ללקוחות כדי לזכות ברגעים החשובים באמת. תכנן את צעדיך ליצירת מסעות פרסום שיווקיים ממוקדים ויעילים, שיגיעו לאורחים שלך בכל מקום שבו הם נמצאים.

נייד

Analytics ליישומים לנייד: מדוד את הערך הכולל של היישום שלך

השימוש בנייד משנה את האופן שבו אנשים מתקשרים, עובדים ומשחקים, וחלק גדול מהתפשטות הניידים ומהחדשנות בתחום מונע על ידי יישומים לנייד. Analytics ליישומים לנייד מספק מדידה מקיפה של מלוא המסע שעובר הצרכן ביישומים - מהגילוי ועד להורדה ולמעורבות. הדוחות מותאמים במיוחד למפתחים ולמשווקים של יישומים לנייד, תוך שימוש במושגים המשמעותיים עבורם.

למידע נוסף

צור את חווית המשתמש הטובה ביותר - בכל סוגי המסכים והמכשירים

הצגת הנתונים הסטטיסטיים לפי מיקום (הכרטיסייה 'הצגה על גבי מפה') מאפשרת לך להבין את המקורות הנוכחיים של תנועה מהנייד, וכן לחזות היכן התנועה תגדל. גלה באילו מכשירים האורחים משתמשים כדי למצוא את האתר שלך, כדי שתוכל להציג את המותג שלך בפורמטים המתאימים ביותר למכשירים אלו. Google Analytics יכול להראות לך אילו מערכות הפעלה לנייד ואילו מכשירים ספציפיים לנייד שולחים אורחים אל האתר, אל היישום לנייד או אל הדף שלך ברשת חברתית.

למידע נוסף

מדידת מודעות לנייד: הבן כיצד הנייד מניב ערך לעסק שלך

מודעות Google לנייד מופיעות בניידים בתוצאות החיפוש של Google, באתרים ברשת המדיה וביישומים. השתמש בהן כדי להציג את העסק שלך בפני אנשים כאשר הם משתמשים בטלפונים ובטאבלטים שלהם במשך היום. הגדר יעדים, הבן את ההמרות בנייד והשתמש ב-Google Analytics כדי להתחיל למדוד את ההצלחה שלך עוד היום.

למידע נוסף